Download Rayz App mod apk v1.0.21 for Android

Name Rayz App
Category Productivity
Size 39.5MB
Popularity 4328
Publisher Rayz EdTech
Score 6.0
Publish Date 03/05/2022
Download Download Mod Apk
Google play Rayz App Google Play

Mod Info:

Rayz App

Rayz App Game Introduction :

Yıl olmuş 2021, 10 sene önce hayal bile edilemeyen meslekler en gözde meslekler halini almış, kimse bir 10 sene sonrasını tahmin edemiyor… Sana diyorlar ki tüm yeteneklerini bir yana bırak, kariyerini biz çizeriz… Biz diyoruz ki hayır olmaz! Sen başkasın, çok başkasın, bambaşkasın… Biz diyoruz ki kariyerine Rayz App’le yürürsün, hatta sen yeteneklerinle yürümekle kalmaz, şirketlere aranan kan olur, projelerden projelere koşarsın. Seni hemen şöyle alalım;

Oyunlaştırılmış bir kariyer deneyimi sunan Rayz App; kariyerine yön veren, seni iş dünyasıyla tanıştıran, iş verenlerin aradığı deneyim ve tecrübeyi kazanmanı sağlayan, potansiyellerinin farkına varıp en üst düzeye çıkarmana destek olan inovatif bir dijital eğitim mobil uygulamasıdır.

Rayz App ile vaka çalışmaları, araştırma projeleri, tasarım görevleri, ürün geliştirme fikirleri, girişimcilik, piyasa analizi, prototip geliştirme, sosyal kampanyalar oluşturma gibi onlarca farklı görev tipleri ile yeteneklerini geliştirip, lider şirketler tarafından keşfedilebilirsin. Online staj, eğitim bursu, mentorluk, CEO’larla buluşma, workshop daveti, yurt dışı seyahati ve çeşitli fiziksel ödüller kazanma fırsatlarını da Rayz App sayesinde yakalayabilirsin.

Uzun lafın kısası kariyerine sen #BurdanYürürsün!

Rayz App Game screenshot :

Rayz App

Rayz App

Rayz App

Rayz App

Rayz App

Rayz App

Rayz App

Rayz App

Rayz App

Rayz App

Rayz App

Rayz App

Rayz App

Rayz App

Rayz App

Rayz App (39.5MB)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *